Alumtek-02

هادي‌هاي روكش‌دار آلومینیومی

و آلیاژی

CC

( Covered Conductor)

هادي‌هاي روكش‌دار آلومینیومی و آلیاژی

ساختار

در چند سال گذشته با توجه به نیاز و سمت و سوی وزارت نیرو و شرکت توانیر به گسترش به کارگیری هادی های آلیاژی آلومینیومی به صورت لخت و روکش دار در خطوط توزیع کشور این شرکت را بر آن داشت تا با سرمایه گذاری مجدد امکان تولید اینگونه از هادی ها را به صورت روکش دار نیز فراهم آورد و سرانجام در اوایل سال 1389 این شرکت با تجهیز خطوط خود به دستگاه اکسترودر موفق به تولید اولین هادی آلیاژی آلومینیومی روکش دار در کشور گردید و در حال حاضر امکان تولید هادی های روکش دار با یک و چند لایه روکش XLPE و PVC از نوع آلیاژی و ACSR در این شرکت فراهم گشته است.

Alumteck

ضمناً با توجه به جهت گیری شرکت توانیر به استفاده از کابل های خودنگهدار 5 سیمه با نول و نگهدارنده مشترک آلیاژی امکان تأمین آن برای شرکت های تولید کننده فراهم گشته است.

Alumteck

با توجه به روند رو به رشد استفاده از خطوط هوايي عايق شده در شبكه‌هاي توزيع، شركت آلومتك اقدام به توليد هادي‌هاي هوايي با ‌روكش‌ XLPE نموده است.هادي‌هاي مورد استفاده در شبكه‌هاي توزيع‌، آلومينيوم آلياژي (AAAC) و آلومينيوم با مغزي فولادي (ACSR) مي‌باشد.

Alumteck

هادي‌هاي آلياژي به‌دليل افزايش مقاومت مكانيكي و ممانعت از پارگي و خوردگي به‌طور گسترده‌اي مورد استفاده قرار مي‌گيرند.ضخامت روكش با توجه به ولتاژ مورد استفاده در خطوط فشار متوسط ( 1-36 kV) برابر 2.3 ميليمتر مي‌باشد.

Alumteck

کاربرد

هادی های روکش دار در خطوط هوایی توزیع با ماکزیمم سطح ولتاژ 24 KV کاربرد دارند.

ویژگی‌ها

• هادي‌هاي مورد استفاده در شبكه‌هاي توزيع‌، آلومينيوم آلياژي (AAAC) و آلومينيوم با مغزي فولادي (ACSR) مي‌باشد.
• هادي‌هاي آلياژي به‌دليل افزايش مقاومت مكانيكي و ممانعت از پارگي و خوردگي به‌طور گسترده‌اي مورد استفاده قرار مي‌گيرند.
• ضخامت روكش با توجه به ولتاژ مورد استفاده در خطوط فشار متوسط ( 1-36 kV) برابر 2.3 ميليمتر مي‌باشد.
• روكش مورد استفاده از جنس پلي‌اتيلن كراس‌لينك (XLPE) به رنگ مشكي بوده و در مقابل اشعة ماوراء بنفش خورشيدي (UV) از مقاومت لازم برخوردار است. بنا به درخواست مشتري مي توان اين هادي ها را با روكش هايي همچون PVC ، PE و XLPE و يا تركيبي از آنها در يك يا چند لايه توليد نمود.

استانداردهای مرجع

هادي‌هاي روكش‌دار مطابق با استانداردهاي SFS 5791، BS-EN 50182 وEN50397-1 توليد مي‌گردند.​

(Covered Conductor)

(CC )

سایر محصولات آلومتک